Jdi na obsah Jdi na menu
 


ShoutBoard o morčatech

Obrazek

 ( zde pokud chcete pište : své příhody s morčaty , narodily jse nám morčátka ... , máme nové morče,prosím porad' s tím a tím , je to tu hezký ,nemáte své vlastní stránky zde máte příležitost napsat třeba mám morče jmenuje se tak a tak je mu tolik a tolik ... , prostě pište na co si jen vzpomenete !! :-)

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mé morče-Tadeáš

(Nikol, 21. 1. 2008 18:35)

Mé morče se jmenuje Tadeáš. Je hladkosrstí. BARVA: Hnědá,Bílá,černá. OČI: Tmavě hnědé. 3plhá skáče na domek..... akorád nepil... a to ho trochu....no zalepili semu oči...... ale mi z mámou jsme muje vitřeli donutili k pití a od včerejška pije z pítka a už nemá žádný problém(doufám!!).... no teda eště trochu má zmenšený oči ale má je otevřený. Měla jsem jedno morče před Tadeášem. Jmenovala se Růženka ale zemřela na otravu sena.... Chudák. Pohřbili jsme jí a já jí každej (skoro) Týden dávám na hrob kytičku. no nic no... Tadeáš je milej a Rozumíme si. A TO JE HLAVNÍ!!!!!!
Nikol

morčátka

(maki94, 5. 12. 2007 16:25)

Ahoj,chtěla bych se zeptat,nevíš o nějaké CHS v Praze,která se zabývá chovem US Teddy?Vždycky,když najdu nějakou takovou CHS,tak prodávají nebo darujou pouze samečky.A já už mám samičku sheltie a miminka rozhodně neplánuju:D.Díky za odpověd'!!!

Miláčci

(Šárka, 6. 11. 2007 16:10)

Já mám doma tato zvířátka: kocourek jménem KENNY - dostala jsem ho před sedmi lety za úspěšně ukončené studium! Je to velký darebák. Pere se pouze a jenom semnou! :( Ale jinak je rozmazlený celou rodinou! :)
Je černobíle zbarvený. Dále mám morčátko jménem ELiÁŠ - už ho mám přes tři roky. Poslení dobou s ním pořád běhám k veterináři, protože se mu pořád dělá absces! :( Je děsně mazlivý, ale nemá rád dlouhé tahání. Největším kamarádem mu je KENNY. ELIÁŠ je šedobíle zbarvený. Potom jsem dostala roborovského křečíka jménem ROZINA - dostala jsem ho k narozeninám, protože miluji všechna zvířátka a nejvíce hlodavce. Když ho maminka spatřila ve zverimexu, tak mi ho prostě přinesla. Už mu je přes rok, ale dočetla jsem se, že se dožívají až tří let, tak doufám, že ROZINA nebude vyjímkou. Je krémovobíle zbarvený. Pak jsem si od kamaráda dovezla domů potkana jménem GARP - je úplně božský! :) Suprově slyší na své jméno a běhá za mnou jako pejsek. Sice mám od něho pořádně roškrábaný krk, ale jemu to odpouštím! :) Je krémovozlatobíle zbarvený. A už mu táhne na jeden rok! Pak mám doma osmáka degu jménem LUCKY: dostala jsem ho od bráchy a švagrové, protože se o něj neuměli postarat! :( Ale je suprově společenský. Pořád si ho beru k sobě a taky táta si ho dost oblíbil! :) Už nám vlezl do křesla a kvůli němu jsme ho musely, tedy to křeslo, ze spoda celé rozpárat! :( Ale naštěstí je už opravené! :) A LUCKYHO pořádně hlídáme! Je typicky zbarvený, akorát má na zádech oranžovou skvrnu, tak mu říkám pomeranč! :) Teď v listopadu mu bude jeden rok.A ještě máme labradorku jménem SHAGYNA: Dovezli jsme si jí teď v září z psího útulku v Polný. Už nám teda stačila rozkousat lino v kuchyni a v předsíni. Aspoň nás tak donutila, dát tam dlažbu! :) Hold není ráda sama doma! :( Nejraději spí na gauči. Je krémová a je jí pět měsíců! :) Také jsem měla pejska bílého,středního špice DEDYKA, ale byl děsně divoký, pořád utíkal, tak ho mamka dala své známe na zahradu. Pak jsem měla šesti barevnou kočičku MICKU. Ta musela z domu na zahradu k tetě, protože dobře chytala myši! :( Taky jsem měla černokrémovou kočičku MICINKU II. Ale ta se zalekla vlaku a na chatě nám utekla :( Dále jsem měla zlatého křečka DÁŠENKU - byla albín, džungárského křečíka FERDU, džungarčka FRODA, dvě andulky, ale ty mi vzala sestřenice, že prý jiné zvíře jí máma nedovolí! :( A teď nedávno mi umřelo rozetové morčátko DÝDÝ, který umřel na absces! :( Byl to můj velikánský miláček. Byl červenobíle zbarvený. No a taky jsem měla rozetové morčátko bílé, jmenovala se ALBÍNEK, protože jsem si myslela, že je to sameček. Umřela na otravu mlíčákama! :( Tak tato zvířátka mám, nebo jsem měla. Ještě bych si přála mít pejska krátkosrstou čivavu, angorského černého králíčka, fretku, činčilu střední a opět zlatého křečka. Jo a myšomyš! Slušné ne? :)

pro Moniku

(Sára, 23. 9. 2007 11:35)

Ahoj,
bohužel na to žádná rada není , mé morčátko taky čůrá všude
:-)

problém

(monika, 9. 9. 2007 11:26)

Ahoj...mám tři morčata,z toho jedno je samotné a zbylé dvě jsou ve velkém kotci...mám jeden problém s těma dvěma..čůraj a kakaj po celém kotci,nemůžu je naučit do jednoho rohu.Neporadíš mi něco?

dodatek

(Vicky, 23. 8. 2007 12:44)

Ještě jsem zapoměla na zakrslého králíčka a mimino králíka divokého (nalezenec, stále se dokrmuje). =o)Kdyby někdo nevěřil, tak napište: snake.cat@centrum.cz =o)

"Já mám"

(Vicky, 23. 8. 2007 12:41)

Ahoj, tak jsem si vybrala ten rozpis co mám doma. =o) Takže "já mám" pejska - fenku Pepsi (vorisek), 2 potkany Maríu a Keika, korelu jménem Rasty, dlouhosrsté morče (sheltie) Eeveeho. Zbytek zvirectva v domanosti není můj - 2 užovky, další potkan, rosnička, rybičky, pes - boxer, osmák degu a andulka. =o)

morče a kočka

(Ali, 27. 4. 2007 11:57)

My jsme měli morčátka a kočičku. Musíš dávat pozor aby kočička morčátka nehonila a nemačkala (nejvíc záleží na tom jak se chová kočička...když je hodná morčátkům nevadí). Jinak se vždycky očichávali a hráli si spolu.

Morče a kočka

(Katka, 25. 4. 2007 17:34)

Ahojky chtěla jsem se tě zeptat jestli může být v jednom bytě morče a kočka

njh

(Morče, 13. 3. 2007 17:54)

Ahoj kdo je chytrejší morče nebo kočka??

me morcatko

(nikča, 3. 3. 2007 10:11)

ahoj jednou jsme sve morce lechtala na brisku a ono zacalo uplne fest skakat do vysky bylo to srandovní :-D

Mé malé nové morčátko

(Jana, 3. 2. 2007 15:35)

Mám nové morčátko hladkosrsté černo-bílé.

Moje choré morčátko

(Richard Moško, 19. 1. 2007 6:19)

Mal som zlaté morčatko Rikkinu a bolo choručké!
No ako iste viete zomrelo :-((( Méééééééé

8 let

(Bakus, 17. 1. 2007 20:49)

Nazdar všichni mam krasné morčátko nejspíš samičku a jmenuje se andulka a mám ji už 8 let je to hladkosrsté morče, její maminku jsem koupil 23. října 1998 ze zverimexu to jsem tenkrát chodil do 5. třídy bohužel mi už zemřela 11.7 2006 :-((((((((((( bál sem se o andulku nechtěla vůbec jíst, ale nakonec to zvládla a od té doby je teda andulka sama a sem rád že ji mám.........nejhorší je čím déle máte mazlíčka tím více jste smutni v jeho smrt.

moje morčátko

(sára šnajdrová, 6. 1. 2007 10:47)

jmenuje se staník misleli jspe si že je to kluk ale později se ze staníka viklubala holčička a protože se mi nelíbí jméno stanička jmenuje se staník- navíc je na jméno zviklá.Je dlouhosrstá sheltie a musím jí koupat,česat a také jí dělám papilotky-jsou to morčecí natáčky.Nevadí mi česat ji furt dokola je to spíše zábava,jí se to líbí a já jsem ráda že jsme spolu.

Fionka

(Mišulka, 29. 12. 2006 18:33)

Ahoj, já jsem morče Fionka. Jsou mi asi dva měsíce.Jsem druh Rozeta.Jsem hodně mazlivá a moc pěkná.Mám bílé tělo a čumáček, jen hlavu a zadeček mám hnědou barvou.Moc mi chutná seno, morčečí granule a ze všeho nejvíc ledové zelí. Moc ráda se chovám, jsem ve své budce a v jeslích se senem. U mé paničky je mi moc dobře a jsem rozmazlovaná.

Moc vás zdraví morče Fionka a moje panička.

Morčátka

(Katka, 27. 12. 2006 18:58)

mam Eminku pohodové morče je jí 1 měsíc je to mládě je hladko srstá je bílo hnědá světle hnědá nazrzavělá je fain tulí se a povídáme si ruzumim jí řiká třeba že jsem hodná :) jedobrá ale utíká pod vánoční stromek a líbí se jí světýlka :)

Moje morče Peggy na útěku

(Zuzka, 30. 11. 2006 21:39)

Mám Pegy v krabici zatím a jednou mi zdrhla z krabice a našli zme ji v mojím pokoji jak sedí na zemi a dívá se jak jí hledám a málem jsem ji chytla ale zdrhala až na konec jsem ji chytla.

Moje morčátko Fifinka

(nikča, 24. 11. 2006 16:19)

Moje morčatko se jmenuje Fifinka.Je hladko srste a bude čekat miminka. Jsem velmi ráda že jsou morčatka na světě!

pro Míšu

(Sára, 24. 11. 2006 15:31)

Pokud morče má už delší dobu průjem tak mu dávej okolo 5 dní je vodu a seno nic jiného ...
Pokud se jeho stav nezlepší tak s ním zajdi k veterináří !!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »